جلسه ی شورای سیاست گذاری بسیج اساتید دانشگاه ارومیه، روز چهارشنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی، معاونت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار شد.

ایشان ضمن مرور کلی بیانیه ی گام دوم انقلاب اسلامی خاطر نشان کردند: حلقه ی گمشده ی امروز جامعه ی ما، حلقه ی گفتمان سازی است که این باعث قطع شن ارتباط مردم و جامعه با گفتمان رهبری می شود.

معاونت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه افزودند: برخی در کشور به دنبال اجرای سیاست کیش و مات هستند؛ به نوعی می خواهند مانع از ترویج گفتمان رهبری شوند و با این کار زمینه را برای اعمال ولایت ایشان محدود کنند.

ایشان با اشاره به اوضاع سیاسی و اجتماعی کشور بیان کردند: بکارگیری تعابیری مانند صلح حسنی در اوضاع سیاسی امروز قطعاً مردود است. در صلح امام حسن (ع) این خواص بودند که صلح را بر امام تحمیل کردند نه مردم و جامعه.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی در ادامه به صحبت های دبیر کل حزب الله لبنان اشاره و بیان کردند:

امروز از آن سوی مرز ها، سید حسن نصرالله، رهبر انقلاب را حسین زمان می خوانند و می گویند: ما ترکناک یابن الحسین و چنین انتظاری را ما از مدیران و مسئولین کشور داریم که در پشتیبانی و همراهی از ولایت فقیه، صریح باشند و با تمام توان در میدان عمل این را نشان دهند.