سرهنگ کاظمی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید باباساعی ادارات استان در دیدار با رئیس دانشگاه ارومیه ضمن تاکید بر اینکه پایگاه بسیج کارکنان شهید یعقوبی دانشگاه ارومیه از پایگاه های نمونه و فعال در بین پایگاه های کارکنان دانشگاهی استان است، گفت: از فعالیت های پایگاه شهید یعقوبی بالاخص فرمانده و شورای این پایگاه در سال 98 تشکر می کنیم.

سرهنگ کاظمی خطاب به رئیس دانشگاه بیان کرد: موفقیت ها و فعالیت های پایگاه شهید یعقوبی مسلما با حمایت های شما انجام شده است . که از این جهت نیز از شما کمال قدردانی را داریم.  

وی افزود : آقای حبیب زاده از نیروی های فعال و توانمند بسیج کارکنان استان بوده  و همچنین مسئول هیات اندیشه ورز این حوزه که با حضورنخبگان برگزار می شود نیز هستند.

دکتر رحیم حب نقی رئیس دانشگاه ارومیه نیز در این جلسه ضمن تاکید بر اینکه سابقه فرهنگی بسیج باید نسبت به سایر فعالیت های آن ملموس تر باشد، گفت:  اگر این پایگاه توفیقی دارد بی شک حاصل زحمات فرمانده و همکاران ایشان هستند که بسیار با علاقه و روحیه انقلابی و جهادی برنامه های پایگاه را تا به امروز کاملا انقلابی و در شان دانشگاه انجام داده اند.

دکتر علیجو معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه ارومیه نیز در این جلسه گفت: بسیج نماد عشق ایثار قانون مندی اخلاق گرایی و تعهد به ارزش های  نظام و  انقلاب در دانشگاه است.

دکتر علیجو با اشاره به این نکته که بسیج در سه قشر بسیج اساتید ، بسیج دانشجویان و بسیج کارکنان در دانشگاه فعالیت می کند، ادامه داد : ما پینشهاد داریم که سه ارگان بسیج در دانشگاه به صورت یکپارچه فعالیت کنند که منجر به برگزاری برنامه هایی با تاثیر گذاری بیشتر شود.

حبیب زاده فرمانده پایگاه بسیج کارکنان شهید یعقوبی دانشگاه ارومیه در پایان این جلسه نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این پایگاه در سال 98 گفت: ما تلاشمان این است که در جهت ارتقا فعالیتهای فرهنگی دانشگاه کمک کنیم و هر جا کار بر روی زمین مانده باشد و احساس کنیم از دستمان کمکی بر می آید وارد شده و اقدام می کنیم.

فرمانده پایگاه شهید یعقوبی ادامه داد: ما در سال گذشته جلسات را متفاوت و هدفمند برگزار کردیم که باعث شد افراد با مطالعه بیشتر در جلسات بسیج شرکت کنند و تاثیر گذاری این جلسات را چندین برابر کرد.