سه شنبه 14/11/99 در چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران دانشگاه ارومیه میزبان آقای دکتر بیگ دلی مسئول محترم هادیان سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جمعی از همراهان وی از سپاه شهداء استان و بسیج ادارات پایگاه شهید باباساعی بود.

این جلسه بنا به دعوت  شورای سیاست گذاری پایگاه شهید یعقوبی دانشگاه ارومیه و با حضور اعضاء شورای بسیج کارکنان و تنی چند از اعضاء محترم بسیج اساتید در مسجد دانشگاه تشکیل گردید.

ابتدا تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید موجبات تفکر بیشتر در رسالت فردی حاضرین گردید.

سپس جناب آقای دکتر بیگ دلی صحبت­های خود را پیرامون موضوع "تحریف و جریان تحریف در ایران" بیان داشتند. در پایان سوالاتی از جانب حاضرین طرح و پیرامون سوالات مطالبی بیان گردید. جلسه با ارائه پیشنهادی از جانب شورای سیاست گذاری بسیج کارکنان در ارتباط با ارائه یک تعریف جامع از پیشرفت به پایان رسید.

تحریف یکی از شیوه­های رایج رسانه­ای است. این یک اصل است که همه چیز باید داخل فضای مجازی شود. بر همین اساس کشور ایران در تمامی ابعاد تحریم می­شود به غیر از فضای مجازی! هدف این حرکات انحراف در افکار عمومی است. در داخل کشور هم جریان­هایی هستند که این اهداف را دنبال می­کنند. اتفاقاتی که امروزه در کشور شاهد آن هستیم مؤید این امر است. در جریان تحریف می­خوهند علاوه بر دلسرد کردن مردم، آدرس غلط هم بدهند!

بنابه فرمایشات مقام معظم رهبری، دشمنان در بحث تحریم­ها چهار هدف : کوتاه مدت، میان مدت، بلند مدت و جانبی را دنبال می­کنند و برای هر کدام مصادیقی هست. اما اگر تحریف شکست بخورد، تحریم­ها هم  شکست خواهد خورد زیرا عرصه، عرصه­ی جنگ  اراده­هاست.